A Miskolci Szakképzési Centrum a frontvonalban dolgozóknak kívánt ezzel köszönetet mondani, reméljük, minél több érintetthez eljut a kedves üzenet.
Erről a Facebookon adtak hírt.
„
MEGDOBBANT A „SZEMERE SZÍVE” AZ AVASON![]()
Nem mindennapi meglepetéssel készültek a Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium dolgozói április 22-én este. A hatemeletes kollégium ablakai a kora esti órákban szív alakban gyúltak fényességre, ezzel üzenve kitartást a diákoknak, az Avas és Miskolc város lakóinak. ![]()
Az iskola igazgatóhelyettese, Deák Szabolcs azt nyilatkozta, hogy ezzel a jelképes gesztussal szerettek volna köszönetet mondani a „frontvonalban” dolgozóknak, illetve szerettek volna egy kis melegséget csempészni a nehéz mindennapokba és mosolyt csalni az emberek arcára ebben a nehéz időszakban.![]()
![]()
![]()
Kérünk Titeket, osszátok, hogy minél többekhez eljusson iskolánk üzenete!
„
